Back to Question Center
0

2017'de En Sıcak SEO Xu hướng: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017'de yama arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. Tìm kiếm Google tarafından geliştirilen yeni algoritma ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. İlke, içerik kalitesi ve alaka düzeyi yanı sıra mobil dostu girişimleri gibi SEO yönlerine daha fazla ağırlık veriyor. Aynı zamanda, anagtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

(số 8) Semalt Digital Services'in uzmanı Nik Chaykovskiy, bu sene web sitenizin sıralamasını hızlandıracak bazı SEO fikirleri verir.

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google'da mobil uyumlu siteler yer alıyor. Son yirmi yılda, cep telefonları yavaş yavaş İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015'ten bu yana mobil dostu web sitelerinin Google'ın web sitelini derecelendirmesi için bir kriter olacağını duyurdu. Buna ek olarak, mobil Cihaz dostu arayüzü olmayan web siteline düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, di chuyển trang web của bạn sang trang khác và bạn có thể truy cập vào trang web của chúng tôi. Bu nedenle, kişi oluşturma web siteleri onları vận động cihazlara uygun hale getirmeli, vận chuyển aramaları tối ưu hóa và làm cho sitenin yanıt vermeyi artırmalıdır. Mobil dizin, trang web sitelini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015'ten bu yana, AMP'ler di chuyển các trang web và dịch vụ tối ưu hóa các xu hướng của haline geldi. Điện thoại di động có thể truy cập vào các trang web AMP, các trang web của các trang web này được cung cấp bởi các nhà cung cấp dịch vụ trực tuyến..AMP'ler 5 kat daha hızlı yüklenir a aını zamanda web sitelıinınığı normalin 8 katı kadar veri kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, tìm kiếm các trang web có liên quan, trang web tìm kiếm và tìm kiếm và tìm kiếm các thông tin quan trọng. Google, cơ sở dữ liệu, máy tính cá nhân, gezinme ve erişilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. Trang web Bir, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana trên Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmek için sesli komutlar kullanır. Web geliştiricileri, akıllı TV'ler gibi interneti kullanan cihazların yükselişiyle bu yeni alana girmelidir.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, kinh doanh bất động sản araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama ağı odaklı. Google, kitlenin ilgisini sécralayacaktır. Nếu bạn muốn tìm hiểu thêm về tính năng này, hãy liên hệ với nhà cung cấp dịch vụ của Google để biết thêm chi tiết về sản phẩm này (SERP'lerde) để biết thêm chi tiết về sản phẩm này.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uy tín có thể được sử dụng như là một nhà cung cấp dịch vụ chăm sóc sức khoẻ. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. AMP'den huy động ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek için birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenin getirdiği değişiklikler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017
2017'de En Sıcak SEO Xu hướng: Semalt'tan Insight
Reply